Sita do brykieciarek, pelleciarek i rębaków

 

Sita do brykieciarek są przeznaczone do tworzenia regularnych bloków materiału o właściwościach umożliwiających jego łatwe magazynowanie, jak również stanowiące podstawę dla materiału opałowego. Charakterystycznym typem brykietów są pellety (nazwa pochodzi od angielskiego słowa oznaczającego granulkę). Pellety są prasowane pod wysokim ciśnieniem, dzięki czemu uzyskują zdolność do spalania porównywalną z drewnem.

 

Odpowiednie sita mogą sprawi, że wszystkie te materiały uzyskują najwyższą jakość i stanowią wspaniały materiał do wykorzystania. Ważne jest tutaj zastosowanie odpowiednich materiałów i solidnego wykonania, po to aby uzyskane brykiety były bardzo wysokiej jakości. Dobrze wykonane sita stanową kluczowy element procesu produkcyjnego i w tym przypadku nie można sobie pozwolić na żadne błędy. Dlatego też produkty Sitono są tak bardzo lubiane przez producentów brykietów.

 

Sita do brykieciarek i rozdrabniaczy wg wzoru klienta ( sita do produkcji Pelletu, brykieciarek, do produkcji słomy i siana )